Blog

Boxy kwiatowe Flower Box niezastąpiony prezent na każdą okazję

PCzerwona namietność w bieliodziękuj, przeproś, rozkochaj z boxem kwiatowym od Flower Box Atelier Green Corner. Kwiatowe boxy zachwycą z pewnością każdą kobietę. Nasze bukiety kwiatowe są trwałe i podlewane co 2-3 dni niewielką ilością wody długo będą zdobić i cieszyć swoim urokiem.

Boxy kwiatowe występują w różnych rozmiarach i kształtach np. w okrągłych i kwadratowych pudełkach o kolorystyce, ecry, bieli, czerni różu i złota oraz w edycji limitowanej w różnych kolorach i kształtach. Boxy kwiatowe począwszy od tradycyjnych z róż czerwonych, różowych, ecry czy białych po bardziej wymyślne i kolorowe z kwiatów mieszanych.

Czytaj więcej...

Flower Box Bukiet z Czerwonych Róż - Flower Box Atelier

Kwiaty w pudełku np. Flower Box z czerwonych róż w dużym białym boxie są unikatowym, luksusowym prezentem dla każdej kobiety. Prezentuje się wspaniale we wnętrzu domu, biura, firmy, salonu i jest nieodzownym elementem uroczystości.

Czytaj więcej...

Las w Szkle - Okazyjna Żywa Ozdoba Kwiatowa

Las w szkle Unikatowa dekoracja do każdego wnętrza domu, sklepu, firmy. Wyjątkowy prezent z roślin doniczkowych, zawarty w szklanym słoju prezentuje się...

Sami oceńcie :-)

Czytaj więcej...

8 Marca Dzień Kobiet - Kup Wyjątkowy Bukiet Kwiatów

Przyjmujemy zamówienia na flower boxy i bukiety z okazji Dnia Kobiet. Drogie Panie dajcie znać swoim mężczyznom. Zamówienia z dowozem przyjmujemy do 7 marca włącznie.

Czytaj więcej...

Kompozycje Kwiatowe we Flower Boxach - Świeże Kwiaty Końskie

Flower Boxy w wersji kompozycji do dekoracji wnętrza Twojego domu (mieszkania), możliwość zamówienia kompozycji po dopasowaniu do Twoich upodobań.
Ul.Piłsudskiego 29 (koło Orange), 26-200 Końskie. 
Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Flower Boxy ze Sztucznych Kwiatów - Kwiaciarnia Końskie

Ekskluzywne Flower Boxy z kwiatów sztucznych prezentują się jak że świeżych kwiatów ciętych.Dopasuj do swojego wnętrza lub zapytaj nas o radę i zamów Flower Box na swój stół, komodę. Zapraszamy.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 3