Kwiaty w pudełku flower box – bukiet z czerwonych róż – flower box atelier.

Kwiaty w pudełku Flower Box – bukiet z czerwonych róż w dużym białym boxie jest unikatowym, luksusowym prezentem dla każdej kobiety. Prezentuje się wspaniale we wnętrzu domu, biura, firmy, salonu i jest nieodzownym elementem uroczystości.

Kwiaty w pudełku Flower Box - bukiet z czerwonych róż
Kwiaty w pudełku Flower Box – bukiet z czerwonych róż

Czerwone róże – symbol miłości i dnia świętego Walentego.

Czerwone róże dla każdej kobiety to coś wyjątkowego. Swoim wyglądem szczególnie zwracają na siebie uwagę oraz ożywiają otoczenie. Czerwień to symbol miłości i silnego uczucia, wyrażającego niepowtarzalną i nieśmiertelną miłość między kobietą i mężczyzną. Kwiat czerwonej róży z tego też powodu stał się symbolem przewodnim dnia świętego Walentego. Czerwone róże i kwiaty na walentynki to pomysł idealny. Również miłość dziecka wobec matki wyraża pięknie miłość jaka się darzą. Już od dawien dawna kultury antyczne podczas ceremonii zaślubin, korzystały do przystrojenia panien młodych z czerwonych róż, które symbolizują miłość i wierność małżonków. Czerwień płatków róż ma różne odcienie i różne mają znaczenie, inaczej są odbierane. I tak jak mocna, intensywna czerwień wyraża dramatyzm i szczery ból, odcień karminowy oznacza fantazje erotyczne, kolor kardynalski odzwierciedla mocny, ostry pociąg i zainteresowanie, kolor amarantowy odbierany jest jako odczuwane od dawna pożądanie, pragnienie rozpalone jak ogień i podsycane niegasnącą pasją, zaś purpura wyraża wieczną, przysięgającą miłość.

Róże w pudełku – bukiet z czerwonych róż – najpiękniejsze kwiaty na świecie.

Róże to jedne z najstarszych, jak i najpiękniejszych kwiatów na świecie. Istnieje wiele odmian tego najbardziej pożądanego i uwielbianego kwiatu. Tak jak róża ma wiele znaczeń tak samo wiele ma zastosowań. Szczególnie wykorzystywana jest w ogrodnictwie i florystyce. Służy przede wszystkim do dekoracji otoczenia, wnętrz, jako prezent oraz do produkcji olejku różanego. Jeśli chodzi o prezenty czy upominki doskonale sprawdza się w bukietach, ale i w coraz częściej stosowanych pudełkach kwiatowych, w których tworzy się przepiękne aranżacje i kompozycje, wzbudzające podziw i zachwyt każdej kobiety, niezależnie od wieku.

Nowoczesne pudełka wypełnione kwiatami róż to właśnie flower box.  Pudełka okrągłe bądź kwadratowe w wybranym przez Was kolorze są stylowe i eleganckie. Wypełniają je wyjątkowo piękne róże ułożone w staranny sposób tworząc kompozycję, która w całości zauroczy każdą kobietę. Zjawiskowość róż w aranżacji z oryginalnym boxem spowoduje, że ciężko będzie oderwać wzrok od tak urokliwego bukietu. Dla obdarowanej osoby będzie to w stu procentach wyjątkowy prezent, w którym ukryta jest subtelna wiadomość, przekazująca jak ważna jest dla danej osoby. Dlatego też w porównaniu do tradycyjnego bukietu, kwiaty z czerwonych róż w subtelnym i eleganckim pudełku, będą idealne  na okazanie komuś swojego uczucia i wyrażenie tego co czujemy w najmilszy i najbardziej oczekiwany przez kobiety sposób niezależnie od okazji.

W sklepie stacjonarnym jak i internetowym Flower Box Atelier Green Corner możesz skomponować swój własny Flower Box wybierając kolor pudełka i rodzaj kwiatów.

Zaskocz obdarowaną osobę oryginalnym prezentem na: imieniny, urodziny, walentynki, ślub, prezent dla rodziców, dzień kobiet, dzień Babci i Dziadka, zaręczyny czy też upominek bez okazji. Wszystko zależy od Waszych pomysłów i okazji.

Dostawa na terenie miasta Końskie GRATIS.

Bilecik z życzeniami GRATIS

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług!